Odpoledne se stylistkou

Odpoledne se stylistkou

Před každým nakupováním si sjednávám osobní konzultaci (která je samozřejmě v ceně), abych vás lépe poznala a zjistili jsme, co zrovna právě vy potřebujete.
Nákupy mohou být příjemnou odpolední záležitostí, ale někdy se mohou opravdu protáhnout. Naším cílem je, najít vše co potřebujete a na čem jsme se předem domluvili na osobní schůzce. Pokud nestihneme (i to se může stát), zůstaneme v kontaktu a já vám daný kousek seženu a dovezu. Vše už je pak na osobní domluvě.
Nakupovat můžeme jít samozřejmě i dopoledne ☺
Cena: 1.990,- (bez ohledu na dobu trvání)

Třídění šatníku

Třídění šatníku

Může trvat 3 hodiny, někdy i déle. Proto je třeba zařídit si volno, klid (abychom neměli žádné rušivé elementy), dobrou náladu a už se můžeme jen soustředit na vaši uklizenou a protříděnou skříň.
Cena: 1.990,- (bez ohledu na dobu trvání)

Beauty day

Beauty day

Co takhle na jeden den vypnout a soustředit se jenom sama na sebe? Zajít si ke kadeřnici, poté na nákupy se stylistkou, která vám přesně poradí, co vám sluší, a vše vám nanese do kabinky. Zní to jako krásný den? Tak nechte se hýčkat.
Cena: 2.990,- (cena zahrnuje návštěvu kadeřnictví a nákupy se stylistkou bez ohledu na dobu trvání)

Proměna

Proměna

Máte za sebou životní změnu? Chcete udělat tlustou čáru a začít s novým já? Nebo jen toužíte po změně a chcete zkusit něco nového? Není problém a pojďme se do toho vrhnout společně.
„Za ta léta jsem se naučil, že to, co je v šatech důležité, je žena, která je má na sobě.“ Yves Saint Laurent
„Nic není tak nestálého v přírodě jako dámský účes.“ Joseph Addison
Sejdeme se na osobní schůzce, kde probereme veškeré změny a vaše přání. Když za sebou budeme mít proměnu šatníku, vrhneme se na vlasy, protože nejenom „šaty dělají člověka“, ale i účes podtrhuje vaši osobnost a je důležité být spokojená po všech stránkách. Spolupracuji se šikovnou kadeřnicí Soňou, kde v jejím studiu vymyslíme přesně to, co vám bude slušet.
Užijte si svou proměnu, budete odcházet jako nový člověk.
Cena: 4.990,- (nákupy, třídění šatníku, kadeřnice)